Pristatome naują ženklą Lietuvoje ir Latvijoje „Chaud Devant®“!!!

Su džiaugsmu norime pristatyti naują ženklą Lietuvoje ir Latvijoje „Chaud Devant®“, siūlantį šiuolaikinio virėjo, virtuvės komandos ir aptarnaujančio personalo aukštos kokybės, profesionalias ir madingas kolekcijas. Nuo šiol šio ženklo modernių modelių ir nepriekaištingos kokybės drabužių galėsite rasti visose mūsų prekybos vietose.
Būsit maloniai nustebinti šio ženklo kuriamu dizainu ir kokybe. Chaud Devant visos kolekcijos kuriamos Amsterdame. Gamybos procesas yra atidžiai stebimas. Naudojami tvarūs gamybos metodai, todėl visa gamyba vykdoma Europoje. Visuose produktuose yra etiketė „Pagaminta Europoje“.
„Chaud Devant“ produktai yra pagaminti iš stiprių, aukštos kokybės medžiagų ir patogūs dėvėti, bet visų pirma tai patikimi darbo drabužiai.

Gerbiami Klientai, Tiekėjai ir mūsų Partneriai!

Norime pranešti kad nuo šių metų spalio 1 d. persikėlėme į naujas patalpas. Nuo šiol mus rasite adresu Taikos pr.116D, Kaunas LT-51152. Prašome nepamiršti planuojant pristatymus ar prekių atsiėmimus. Lauksime Jūsų didesnėse ir erdvesnėse patalpose.

 

Taika

Nauja kolekcija staltiesinių audinių!!!

Lino

Nauja audinių, skirtų staltiesėms, kolekcija! Dabar galima sutaupyti laiką ir išlaidas, naudojant lengvai prižiūrimus, skysčius ir dėmes atstumiančius audinius. Audiniai įvairių raštų, didelis spalvų pasirinkimas. Patogu naudoti, lengva prižiūrėti.
Užsukite pas mus!

Tamprios staltiesės

naujiena

Tamprūs gaminiai leidžia jums greitai ir lengvai papuošti savo stalus ir kėdes. Klasika, prabanga ar madingas minimalizmas – kas tik jums patinka. Galimos juodos arba baltos spalvos, arba galite pasirinkti vieną iš daugelio spalvų iš plačios spalvų paletės. Lengva derinti su kontrastingu ar tos pačios spalvos keičiamu viršumi. Rezultatas? Tekstilės kūriniai leidžiantys įgyvendinti tinkamiausius sprendimus kiekvienai progai.

Nauja staltiesių kolekcija terasoms ir visoms maitinimo įstaigoms

Pristatome naują staltiesių kolekciją, skirtą lauko terasoms ir visoms maitinimo įstaigoms. Dviejų pagrindinių tipų – margintos fibrotex pluošto arba austos žakardinės. Iš įvairių spalvų, raštų, marginimų tikrai rasite sau patinkantį ir tinkantį Jūsų interjerui. Staltiesės maksimaliai atsparios dėmėms, užtenka tik nuvalyti ir kiekvieną kartą nereikės skalbti. Gali būti dviejų pločių – 140 сm arba 160 cm.