Virėjų kelnės

Virėjų kelnės

K1B - 13.00 Eur su PVM IRMCO

Virėjų kelnės

K1D - 22.00 Eur su PVM IRMCO

Virėjų kelnės IRMCO

K1J - 14.00 Eur su PVM IRMCO

Virėjų kelnės IRMCO

K1Ž - 21.00 Eur su PVM IRMCO

Virėjų kelnės Ego Chef

K39 - 28.80 Eur su PVM

Virėjų kelnės su elastanu

K34JEL - 27,50 Eur su PVM

Virėjų kelnės Ego Chef

K34B, K34J - 23.00 Eur su PVM

Virėjų kelnės plonos

K57 - 18,00 EUR su PVM

Moteriškos kelnės - darbo rūbas

K63MOT - 29.90 Eur su PVM

Jogger kelnės virėjams

K68 - 31.00 Eur su PVM

Jogger kelnės - darbo rūbas

K68 - 31.00 Eur su PVM

Elastingos virėjų kelnės

K61J - 46.90 Eur su PVM

Moteriškos tamprės - virėjų kelnės

K17 - 17,00 EUR su PVM IRMCO

Virėjų kelnės su kišenėmis

K27 - 23,00 EUR su PVM

Virėjų kelnės!!!

Realybėje yra žymiai platesnis virėjų kelnių pasirinkimas! Didesniems kiekiams taikome dideles nuolaidas :)!

Daug laiko praleidžiate darbe? Dirbti bus daug maloniau jei vilkėsite gražias ir patogias virėjų kelnes. Virėjų kelnės yra įvairių modelių ir gaminami iš įvairių audinio sudėčių bei storių ir spalvų.

Virėjų kelnės yra vyriškos moteriškos ir universalios. Galime pasiūlyti kelnes su juosmeniu ir kilpadiržėm, virėjų kelnes su guma juosmenyje. Virėjų kelnes gaminame patys, bei importuojame iš savo partnerių ęsančių Italijoje, Vokietijoje, UK ir kt. Atstovaujame tokias kompanijas kaip Chaud Devant, EGOCHEF, Leiber, Giblors, Portwest ir kiti. Pasirinktas virėjų kelnes iš mūsų puslapio pristatome sekančią darbo dieną, iš katalogų pristatome per 7-10 kalendorinių dienų.

Firma UAB “IRMCO” jau nuo 2003 metų kuria, modeliuoja bei gamina darbo rūbus, skirtus įvairiausių pramonės sričių darbuotojams. Galime pasiūlyti keliolika variantų bazinių darbo rūbų modelių. Yra galimybė pasirinkti patinkantį vieną ar kitą modelį, audiniai gali būti pasirinkti pagal jų tipą bei spalvą, apdailos elementus, bei smulkių uždėtinių detalių išdėstymą. Užsakovo pageidavimu galime sukurti darbo rūbų kolekcijas bei atskirus modelius pagal individualų užsakymą. Didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame dirbdami, todėl darbo drabužiai turi būti patogūs, estetiški, atitinkantys įmonės vizitinę kortelę. Siuvamų gaminių asortimentas platus:

  • Viešbučiams
  • Restoranams, kavinėms
  • Šokių kolektyvams
  • Saugos tarnyboms
  • Bankų darbuotojams
  • Medicinos darbuotojams
  • Statybinėms organizacijoms, vairuotojams

Audiniai, naudojami darbo rūbų gamyboje yra aukštos kokybės.

audiniai IRMCOAudinių sudėtis gali būti medvilnė, viskozė, vilna, poliesteris, poliamidas, modalas ar jų mišiniai. Be to, esant poreikiui audiniai gali būti su specialia apdaila, kuri audinį padaro atsparų vandeniui, purvui, tepalams bei riebalams. Audinių svoris yra labai įvairus ir svyruoja nuo 120g/m2 iki 450 g/m2Didelis audinių spalvų, faktūrų bei raštų pasirinkimas. Ant kiekvieno gaminio gali būti uždėtas Jūsų firmos logotipas ar užrašas – spalvotas matinis ar šviesą atspindintis. Siūlome trijų rūšių logotipo uždėjimo technologijas: logotipas gali būti išsiuvinėjamas, naudojama gumos technologija arba šilkografijos.

Mūsų patirtis, aukšta darbuotojų kvalifikacija, šiuolaikiniai įrengimai bei išskirtiniai darbo metodai padeda pasiekti maksimalų klientų poreikių patenkinimą per minimalų laiką ir garantuoja Jums aukštą mūsų gaminių kokybę bei išskirtinumą. Kliento poreikiai – svarbiausias mūsų rūpestis. Mes siekiame patikimų, abipusiai naudingų ir ilgalaikių santykių su klientais bei partneriais. Esame lojalūs kiekvienam, net smulkiausiam klientui.

Užklausos forma