Audiniai

Audinys darbo drabužiams - sudėtis 65%Pes/35%Cot, plotis 152cm, svoris gali būti 195 g/m.kv. arba 245 g/m.kv. Medžiaga gali būti su teflonine apdaila.Skalbimas net iki 85 laipsnių

Audiniai marškiniams - gali būti įvairios sudėties - 65%PES/35%Cot,50%PES/50%Cot, 80%Cot/20%Pes, plotis 145-150 cm, svoris 104-124 g/m.kv.

Audinys marškiniams - sudėtis 97%medvilnė/3El, plotis 130 cm, svoris 133 g/m.kv.

Audiniai marškiniams - 100% medvilnė, plotis 150cm, svoris 105-130g/mkv. Didelis pasirinkimas spalvų ir raštų, atsinaujinančių kiekvienais metais.

Klasikiniams darbužiams - Sudėtis 53%PES/43%vilna,4%EL, plotis 150cm, svoris 340 g/m.

Dvipusis audinys staltiesėms. Sudėtis: 50/50 cot/pes. Plotis 320cm. Yra daugiau spalvinių variantų.

Mūsų gamyboje didelis dėmesys yra skiriamas audiniams. Iš ilgametės patirties žinome kokie audiniai geriausiai tinka įvairių profesijų žmonių darbo drabužiams, staltiesėms, patalynei ir užuolaidoms. Norint kad gaminys atrodytų ne tik gražiai, bet būtų funkcionalus ir ilgaamžis, audinys iš kurio jis pagamintas turi atitikti daug reikalavimų. Labai svarbu kokios sudėties, kokios apdailos ir kokių savybių turintį audinį pasirinksite vienam ar kitam tekstilės gaminiui. Todėl jei nusprendėte gamintis patys ir ieškote tinkamo audinio, siūlome audinius įsigyti pas mus ir pasikonsultuoti kokį audinį geriau rinktis.

Pas mus rasite audinių:

DRABUŽIAMS

Darbo drabužiams  – labai svarbu, kad audinys būtų tvirtas, jei reikia audinys turi būti apdirbtas specialiomis apdailomis: atsparus vandeniui, ugniai, tepalams, riebalams. Audiniai reikalingi tokie, kad juos būtų galima skalbti pakankamai aukštoje temperatūroje ir žinoma jie turi būti ilgaamžiški.

Audiniai skirti marškiniams turi būti tokios sudėties, kad būtų malonu dėvėti, bet būtų ir  pakankamai atsparūs skalbimui ir greitai nesusidėvėtų. Dar geriau kad savo sudėtyje turėtų elastano, kuris medžiagai suteikia tamprumo, o žmogui marškiniai iš tokio audinio nevaržo judesių. Mūsų asortimente rasite įvairių sudėčių, plataus spalvyno ir raštų marškininių audinių.

Klasikiniams kostiumėliams siūlome rinktis puikias medžiagas su vilna.

Medžiagų nuotraukas su spalvynais ir aprašymais galite pamatyti kiekvienoje grupėje atskirai.

STALTIESĖMS

Siūlome Jums platų asortimentą audinių skirtų staltiesėms. Audiniai yra būtent tokios sudėties, kad juos būtų galima lengvai prižiūrėti, skalbti aukštoje temperatūroje ir ilgai tarnautų. Spalvų, raštų ir tekstūrų įvairovė tokia plati, kad kiekvienas išsirinks pagal savo skonį ir priderins prie esamo ar kuriamo interjero.

Medžiagų nuotraukas su spalvynais ir aprašymais galite pamatyti kiekvienoje grupėje atskirai.

UŽUOLAIDOMS

Renkantis medžiagas užuolaidoms pirmiausiai žiūrime į spalvas, raštą, tekstūrą, bet reikia nepamiršti, kad užuolaidos turi ir funkcionalios, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžiškos. Užuolaidos Jūsų patalpoms gali suteikti šviesos, o jei reikia gali ir visiškai užtamsinti patalpą, padidinti erdvę, o jei reikia ją sumažinti ir padaryti jaukesnę. Mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą audinį. Savo asortimente turime tiek platų asortimentą skirtą individualioms gyvenamoms patalpoms tiek specializuotų audinių, skirtų viešbučių, restoranų, konferencijų salių patalpoms, kurie yra nedegūs, šviesai nepralaidūs.

Medžiagų nuotraukas su spalvynais ir aprašymais galite pamatyti kiekvienoje grupėje atskirai.

Užklausos forma