Užuolaidos

Norite suteikti jaukumo kambariams? Siūlome užuolaidas: 

  • Viešbučiams – užuolaidos kambariams, restoranui, konferencijų salėms;
  • Restoranams, kavinėms;
  • Individualiems namams.

Užuolaidos yra svarbi kiekvieno interjero dalis. Gerai parinkus užuolaidas ir jų pakabinimo būdą galima visiškai pakeisti kambarį, vienaip ar kitaip pakoreguoti patalpos dydį, erdves, koloritą,  pabrėžti interjero stilių.

Renkantis užuolaidas svarbu nepamiršti dviejų svarbiausių tikslų. Pirma – dekoratyvioji pusė, kurios paskirtis papuošti patalpą, pabrėžti pasirinktąjį stilių. Kita – funkcionalioji, kad būtų patogu namuose gyventi. Renkantis užuolaidas reikia atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus – patalpos spalvą, dydį, patalpos paskirtį ir bendrą stilių.

Kiekvienuose namuose yra įvairios paskirties kambarių, todėl ir užuolaidų reikia skirtingų. Yra keli langų dekoravimo būdai:

Užuolaidos – drapiruojamos ir kabinamos įvairiais būdais ant karnizo, kuris gali būti montuojami į sieną ar į lubas. Užuolaidų stilius ir dizainas gali būti labai įvairus – nuo klasikos iki moderno.

Romanetės – klostėmis pasikeliančios užuolaidos, kurias galima pakelti į reikiamą aukštį. Gali būti dieninės, naktinės arba suderintos iš kelių audinių ir spalvų. Romanetės ypač tinka nedideliems kambariams, jos tvirtinamos į lango nišą arba prie pat lango, tokiu būdu nesumažindamos kambario erdvės.

Austrijietės – užuolaidos panašios į romanetes, tiktai siuvamos parauktos ir traukiamos į viršų klostuojasi bangomis. Klostuoti galima įvairiais būdais.

Širmos – audinio juostos, slankiojančios bėgeliais. Širma paprastai būna iš kelių dalių dviejų, trijų, keturių ar netgi penkių. Galima derinti įvairius audinius ir spalvas tarpusavyje.

Užklausos forma